Hrdě Vám představujeme naší novou únikovou hru pro děti, která nese záhadný název "Šílený Vědec".

Tato hra navazuje na naší první únikovku pro děti - "Tajuplný hrad", který byla koncipována pro mladší hráče (od 6 do 12 let). Tuto hru jsme připravili již pro starší  nebo zkušenější hráče (od 8 do 15 let). Hra také počítá se zapojením celé rodiny. 

"Šílený Vědec" je koncipován nejen jako "klasická únikovka", ale hra má i naučný charakter a obsahuje úkoly z celé řady vědních oborů!

Maximální počet hráčů v místnosti najednou je 6, kdy každý hráč nad rámec objednávky doplácí příplatek ve výši 149,-). Můžete zakoupit hru pro 2, 3, 4, 5 nebo 6 hráčů. Vždy je v rámci jedné hry nutný alespoň jeden dospělý doprovod.

Hra je vhodná pro hráče ve věku od 8 let do 15 let.

Časový limit na jednu hru je 60 minut, počet nápověd během hry je neomezený (o každou nápovědu žádají sami hráči, jak uznají za vhodné). Obsluha umožní každé skupině hru dohrát i po skončení limitu.

Po skončení hry se hráči mohou podepsat na Zeď hráčů a vyfotografovat se s libovolnými rekvizitami ze hry.

Při této hře se ocitáte v záhadné laboratoři, kde na vás čeká celá řada různých úkolů. Seznámíte se zde s astronomií, zeměpisem, chemií, matematikou a logikou či fyzikou a biologií.

V laboratoři vás vězní náš Šílený Vědec, který si s vámi chce "pohrát" při svých bláznivých pokusech. Když hra začne, jste v jeho laboratoři sami - avšak jen na 60 minut, během kterých musíte uniknout!

Nová úniková hra Šílený Vědec je "druhým dílem" naší úspěšné hry "Tajuplný Hrad". V této hře již nepůjde jen a pouze o to, abyste se dostali ven, ale i o to, abyste se něco naučili a něco si ze hry odnesli...

Hra je velmi vhodná pro rodinné skupiny . Předpokládá se zapojení starších hráčů, tedy rodičů, prarodičů nebo starších sourozenců.

Hru můžete také zakoupit jako dárek - pro více informací přejděte do záložky dárkový poukaz.

Hru můžete zakoupit v našem e-shopuKompletní nabídku našich her najdete ZDE.