+420 725 921 868 info@extreme-escape.cz

Dětská úniková hra – Tajuplný hrad

dětská uniková hra extreme escape

 

Hledáte ideální dárek pro své děti nejen k narozeninám?

Chcete prožít neobvyklý víkend se svými blízkými?

Chcete potěšit malé ratolesti nevšedním zážitkem v podobě dětské únikové hry, při které zažijí mnoho zábavy, adrenalinu, ale budou muset zapnout i mozkové závity a něco se naučí?

Pak je naše dětská úniková hra to pravé pro Vás!

Vy a především vaše děti se ocitnou v tajuplném hradním podzemí. Budou muset vyřešit řadu logických hádanek, úkolů a rébusů, aby se dostali z podzemí ven. Během krátké chvíle se naučí spolupráce s kamarády a uvědomí si, že musí spolupracovat.

Proč jsou v podzemí uvězněni? Jak se tam dostali? Co nesmí zapomenout, až budou unikat? To vše se dozví děti těsně před hrou…

A rodiče – nebojte, děti vám vrátíme celé, hra není nijak nebezpečná ani neúměrně strašidelná. Místnost je koncipována právě pro dětské hráče.

V případě zakoupení hry obdržíte unikátní kód - číslo objednávky, se kterým bude možné vytvořit rezervaci v záložce "Online rezervace"

Maximální počet hráčů v místnosti najednou je 5, kdy každý hráč nad rámec objednávky doplácí příplatek ve výši 149,-). Můžete zakoupit hru pro 2, 3, 4 nebo 5 hráčů. Vždy jev rámci jedné hry nutný alespoň jeden dospělý doprovod.

Hra je vhodná pro hráče ve věku od 6 let do 12 let

Časový limit na jednu hru je 60 minut, počet nápověd během hry je neomezený (o každou nápovědu žádají sami hráči, jak uznají za vhodné)

Po hře je hráčům řešení všech úkolů objasněno

Po skončení hry se hráči mohou podepsat na Zeď hráčů a vyfotografovat se s libovolnými rekvizitami ze hry

V případě rezervace hry prosíme hráče, aby se dostavili alespoň 10 minut před rezervovaným časem, abychom hráčům mohli vysvětlit pravidla a popsat celý příběh hry.

Těšíme se na Vaši návštěvu!