Hledáte dárek pro své děti k narozeninám či Vánocům?

Nebo chcete prožít neobvyklý víkend se svými blízkými?

Chcete potěšit malé ratolesti nevšedním zážitkem v podobě dětské únikové hry, při které zažijí mnoho zábavy, adrenalinu, ale budou muset zapnout i mozkové závity a něco se naučí?

Pak jsou naše dětské únikové hry to pravé pro Vás!

Maximální počet hráčů v místnosti najednou je 5, kdy každý hráč nad rámec objednávky doplácí příplatek ve výši 149,-). Můžete zakoupit hru pro 2, 3, 4 nebo 5 hráčů. Vždy jev rámci jedné hry nutný alespoň jeden dospělý doprovod.

Hra je vhodná pro hráče ve věku od 6 let do 12 let.

Časový limit na jednu hru je 60 minut, počet nápověd během hry je neomezený (o každou nápovědu žádají sami hráči, jak uznají za vhodné). Obsluha umožní každé skupině hru dohrát i po skončení limitu.

Po skončení hry se hráči mohou podepsat na Zeď hráčů a vyfotografovat se s libovolnými rekvizitami ze hry.

Vy a především vaše děti se ocitnou v tajuplném hradním podzemí. Budou muset vyřešit řadu logických hádanek, úkolů a rébusů, aby se dostali z podzemí ven. Během krátké chvíle se naučí spolupráce s kamarády a uvědomí si, že musí spolupracovat.

Proč jsou v podzemí uvězněni? Jak se tam dostali? Co nesmí zapomenout, až budou unikat? To vše se dozví děti těsně před hrou…

A rodiče – nebojte, děti vám vrátíme celé, hra není nijak nebezpečná ani neúměrně strašidelná. Místnost je koncipována právě pro dětské hráče.

Hru můžete také zakoupit jako dárek - pro více informací přejděte do záložky dárkový poukaz.

Hru můžete zakoupit v našem e-shopu. Kompletní nabídku našich her najdete ZDE.