Jako první v České republice nabízíme únikové hry pro děti. Princip zůstává stejný jako u her pro dospělé - hráči řeší řadu logických úkolů, hádanek a rébusů. Ovšem úkoly jsou uzpůsobeny tak, aby odpovídaly zejména mentálním možnostem a dovednostem dětí. Během procesu tvorby dětských her je přítomen dětský psycholog, který dohlíží na to, aby počet a náročnost úkolů zcela odpovídala našim požadavků - tedy aby se dětští hráči dostali ven z místnosti právě za jednu hodinu.

Hry jsou určeny pro široké spektrum hráčů - pro všechny kluky i holky od 6 do 15 let, v závislosti na konkrétní hře. Hry nejsou nikterak neúměrně strašidelné ani nebezpečné - nejdůležitější při nich je to, aby se děti něčemu naučily, něco se dozvěděly a potrápily své mozkové závity.

Časový limit je standardně 60 minut na jednu hru, avšak vždy rádi necháme hráče hru dohrát až do konce.

Po hře se všichni hráči mohou podepsat na Zeď hráčů a vyfotografovat se s libovolnými rekvizitami ze hry.


Pro konkrétní nabídku her navštivte náš e-shop.

Chcete hru věnovat jako dárek? Pak přejděte na záložku dárkový poukaz, kde se dozvíte více!

Dětská úniková hra je nejen skvělý vánoční či narozeninový dárek pro všechny kluky i holky, ale také způsob, jak strávit čas s rodinou,něco se naučit, zažít trochu adrenalinu, potrápit své mozkové závity a stmelit se.

Obvykle se hry účastní alespoň jeden dospělý doprovod, který je dětským hráčům nápomocen, když si neví rady. Rád jim ale také poradí naše obsluha. Nicméně hry se může zúčastnit celá rodina, tzn. například dva dospělí a dvě děti.