Níže najdete naší kompletní nabídku únikových her pro děti a celou rodinu. Po kliknutí na obrázek se zobrazí popis jednotlivých her, kde najdete podrobné informace, včetně příběhu hry či doporučený věk hráčů. Pod obrázky můžete hry přímo zakoupit a rezervovat.

Nevíte si rady jakou únikovou hru vybrat? Níže najdete pár tipů k jednotlivým hrám!

Tajuplný Hrad - hra vytvořena spolu s dětským psychologem, zaměřena na děti od 6 do 12 let, tj. děti ve "stadiu konkrétních operací", kdy už jsou schopny řešit jednodušší logické operace, na které si mohou "sáhnout", hru doporučujeme tedy mladším či nezkušeným hráčům, role rodičů je spíše pasivní (poradí, když si děti neví rady, ale předpokládá se, že většinu vyřeší sami dětští hráči), velmi vhodná pro skupinu dětí (př. narozeninová oslava atp.).

Šílený Vědec - doporučený věk je 8 až 15 let, kdy už jsou děti schopny řešit i "abstraktní úkoly", na které si nemohou vždy sáhnout, předpokládá se zapojení i starších hráčů (rodičů, prarodičů, starších sourozenců), hra obsahuje mimo logické úkoly i naučnou strukturu - děti nejen že řešením logických úkolů uniknout, ale určitě se ještě něco dozví a naučí, hra je tedy vhodná pro větší rodinné skupiny (např. 2 rodiče a 3 děti), ale také pro oslavy starších či zkušenějších hráčů.

Naše hry najdete také na stránkách escape-games.cz