Nově Vám nabízíme možnost pohodlné online rezervace! Nemusíte volat ani psát, vše můžete vytvořit rychle sami a z pohodlí Vašeho domova.


Končí Vám platnost poukazu? Jeho platnost si můžete snadno prodloužit ZDE.


POZOR! Veškeré vytvořené rezervace jsou plně závazné a odesláním rezervace vznikají veškeré povinnosti zákazníka dle Obchodních podmínek. V případě, že byla vytvořena nesprávná rezervace, okamžitě nás kontaktujte.
Změnu rezervace je možno provést nejpozději 2 dny před rezervovaným termínem, popřípadě déle (dle podmínek konkrétní akce či poukazu).

Platba na místě - v případě platby na místě není nutné poukaz předem kupovat v našem e-shopu. Stačí vytvořit rezervaci a nevyplňovat číslo poukazu. Upozorňujeme ovšem, že i v případě pouhé rezervace je na takovou objednávku nahlíženo jako na plně závaznou dle Obchodních podmínek. Upozorňujeme také, že na místě je možné platit pouze hotově.

Mobilní verze - v případě rezervace přes Vás mobilní telefon je nutné v rezervačním systému přejít do PC verze! Viz odkaz vpravo dole v mobilní verzi systému.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo problému s rezervací nás kontaktujte na náš e-mail info@extreme-escape.cz, kde Vám s rezervací rádi poradíme.

Prosíme zákazníky, aby se na rezervaci dostavili 15-10 minut předem.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Šílený Vědec

Tajuplný Hrad