Hledáte dárek pro své kolegy? Chcete posílit vztahy uvnitř své pracovní skupiny netradiční formou? Hledáte vhodné využití „badgetu“ na teambuilding? Tak jste tu naprosto správně!

Firmám nabízíme možnost uspořádání teambuildingu prostřednictvím našich únikových her pro dospělé! Maximální počet hráčů v místnosti najednou je pět, kdy ovšem doporučuje rozdělení do více menších skupin (ideálně po třech až čtyřech). Časový limit na jednu hru je 60 minut. Skupiny mohou hrát ihned po sobě a po skončení teambuildingu porovnat své výsledky. Po skončení celé akce se všichni mohou podepsat na Zeď hráčů, vyfotografovat s jednotlivými rekvizitami ze hry po skupinkách v místnosti a udělat si jednu společnou fotografii. Hráči také obdrží tematické diplomy s dosaženými výsledky.

Firmám nabízíme také zvýhodněné ceny jednotlivých her. Pro bližší informace pište na: info@extreme-escape.cz, nebo volejte na tel:+420 725 921 868, případně využijte kontaktní formulář níže.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Limit na jednu hru je 60 minut. Hraje vhodná pro hráče všech věkových skupin. V případě rezervace více her pro jednu firmu se dostavte alespoň 15 minut před začátkem první z rezervací, aby byl prostor pro rozdělení do skupin, krátké vysvětlení pravidel a popsání celého příběhu.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat