Hledáte adrenalinovou zábavu pro sebe a své přátele, známé nebo blízké?

Chcete udělat svým blízkým radost netradičním dárkem?

Naše úniková hra je to pravé pro Vás!

Ocitnete se v americkém New Yorku, krátce po Velké hospodářské krizi.

Spojené státy se těžce vzpamatovávají s krachu na burze na Wall Street.

To se ale Vás netýká – jako členové New Yorské Mafie si vezmete to, co chcete. Ovšem jen do momentu, než se připlete do války mezi jednotlivými mafiánskými rodinami o vliv ve městě.

Ve hře je hodně – přízeň policie a vedení radnice, uznání práva na dovoz zbraní a drog do města ostatními rodinami a mnoho dalšího.

Na počátku hry se ocitáte zavření v hnusném velkoměstském podzemí, kdesi v New Yorku. Byli jste uneseni konkurenční mafiánskou rodinou. Nikdo za vás výkupné nezaplatí a tak se váš konec neúprosně blíží.

Dostanete se ven dřív, než si pro vás přijdou…?

V případě zakoupení hry obdržíte unikátní kód - číslo objednávky, se kterým bude možné vytvořit rezervaci v záložce "Online rezervace"

Maximální počet hráčů v místnosti najednou je 5, kdy každý hráč nad rámec objednávky doplácí příplatek ve výši 149,-). Můžete zakoupit hru pro 2, 3, 4 nebo 5 hráčů.

Hra je vhodná pro hráče všech věkových kategorií

Časový limit na jednu hru je 60 minut, počet nápověd během hry je neomezený (o každou nápovědu žádají sami hráči, jak uznají za vhodné)

Po hře je hráčům řešení všech úkolů objasněno.

Po skončení hry se hráči mohou podepsat na Zeď hráčů a vyfotografovat se s libovolnými rekvizitami ze hry (zbraně, dobové oblečení atp.)

V případě rezervace hry prosíme hráče, aby se dostavili alespoň 10 minut před rezervovaným časem, abychom hráčům mohli vysvětlit pravidla a popsat celý příběh hry.

Těšíme se na Vaši návštěvu!